SzkoleniaWarsztaty prowadzone są przez doświadczonych specjalistów branżowych takich ja producenci telewizyjni, realizatorzy wizji, operatorzy kamer, montażyści i dziennikarze.

Podczas realizacji każdego z programów dysponujemy własnym sprzętem (np. budujemy studio telewizyjne w miejscu przeprowadzania szkolenia).

Oferta

 1. Studio telewizyjne

  czas: 1,5 godziny (2x45 minut)
  Warsztaty mające na celu przybliżenie słuchaczom podstawowych zasad pracy w telewizji. Zapoznają się oni z zawodami telewizyjnymi, sprzętem technicznym jaki znajduje się w studio oraz podstawowym żargonem zawodowym. Podczas zajęć budujemy studio telewizyjne oraz reżyserkę w miejscu realizacji szkolenia.


 2. Produkcja Newsa

  czas: w zależności od wybranego wariantu
  Warsztaty na tym etapie mają za zadanie pogłębienie wiedzy z etapu pierwszego. Tutaj oprócz podstawowych pojęć słuchacze poznają podstawową budowę kamery oraz technologię produkcji newsa do codziennego serwisu informacyjnego. Do wyboru są trzy warianty zajęć, w zależności od czasu, jaki mamy do dyspozycji. Pierwszy teoretyczny, drugi dodatkowo z praktyką oraz trzeci z analizą zrealizowanego materiału.


 3. Debata

  czas: około miesiąca (w zależności od zaawansowania uczestników projektu)
  Program ten daje niesamowitą możliwość zapoznania się z mediami od kuchni. Uczestnicy maą szansę doświadczenia złożoności mediów. Doskonała praktyka nie tylko dla osób, które chcą pracować w mediach, ale również dla osób, które w przyszłości będą pracowały z mediami. Warsztaty polegają na równoległym zorganizowaniu debaty i jej audiowizualnej realizacji.


 4. Rzecznik prasowy

  Podczas tego szkolenia uczestnik dowiaduje się jak prawidłowo przygotować się do występu przed kamerą oraz jak zachowywać się podczas nagrania. To niepowtarzalna okazja zdobycia pratycznej wiedzy z zakresu media relations.